وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۲۱ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۱ ق.ظ

فروش انواع بهترین نرده های حفاظ شاخ گوزنی

در طی سالیان اخیر به دلیل افزایش ساختمان سازی ها و نیاز به حراست از ساختمان ها فروش نرده های حفاظ ساختمانی به طور چشمگیری افزایش یافته است. بهترین نوع این نرده های حفاظ، نرده های حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این حفاظ ها با ویژگی منحصر به فرد خود در نصب و اجرا طبق سلیقه ی مشتری و با قیمت نهایی متغیر تبدیل به یک استاندارد ثابت در ساخت منازل گشته است بطوریکه لازمه ی هر ساختمانی نرده های حفاظ می باشد.

انواع حفاظ دیوار

امنیت در ساختمان ها

امروزه در شهر های ایران به دلیل اهمیت ویژه ی حفاظت از ساختمان ها و امنیت مالی و جانی ساکنین، کمتر خانه ای پیدا می شود که برای دیوار های منزل خود این نرده های حفاظ را تعبیه نکرده باشد و دیوار های باز حیاط، حفاظ و نرده نداشته باشد. همچنین خریداران منازل به این نکته ی بسیار مهم توجه بخصوصی می کنند و این نکته را جزو یکی از فاکتور های مهم خود برای خرید یا اجاره ی منزل می دانند.
نرده های حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود از جمله زیبایی و قدرت حفاظتی خود بعنوان یکی از بهترین نرده های حفاظ موجود در بازار شناخته می شود و با بهترین قیمت تمام شده به فروش می رسد. بطوریکه تمامی فاکتور های مختلف از جمله اندازه و رنگ و جنس آن در قیمت نهایی موثر می باشد و خریدار می تواند طبق سلیقه ی خود، محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

زیبایی استفاده از نرده های ساختمان

امروزه یکی از مهم ترین فاکتور ها برای منازل، زیبایی و نمای خارجی ساختمان می باشد. این بدین معناست که باید به کوچک ترین جزئیات از جمله نرده های حفاظ باید توجه کرد. نرده های حفاظ شاخ گوزنی به دلیل زیبایی منحصر به فرد خود، توانسته است کمک شایانی در زیبایی نمای خارجی ساختمان انجام دهد. نرده های حفاظ شاخ گوزنی نه تنها زیبایی منحصر به فردی دارد، بلکه به دلیل وجود بهترین آلیاژ های فلزی در طراحی آن، مقاومت و امنیت بسیار زیادی را به ارمغان می آورد.
امروزه به دلیل نا کارآمد بودن نرده های حفاظ معمولی در طراحی و امنیت منازل، افراد اقدام به تعویض نرده های حفاظ معمولی خود کرده و نرده های حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای را جایگزین می نمایند. بطوریکه این کار به طور چشمگیری افزایش یافته و مردم با توجه به فاکتور های مورد نیاز خود برای خرید این نرده ها و توجه به قیمت نهایی آن، اقدام به خرید نرده های حفاظ شاخ گوزنی نموده اند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۶ ، ۱۰:۱۱
چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۹ ق.ظ

فروش کارآمدترین نرده های ساختمانی

کارشناسان و متخصصین حوزه تولید و فروش محصولات فلزی از جمله نرده های فلزی ساختمانی، نظرات و ایده های قابل اتکایی را در مورد بهترین و کارآمدترین نرده های ساختمانی در اختیار مشتریان قرار داده و به فروش می رسانند. از نظر این متخصصین کارآمدترین نوع نرده های ساختمانی، نرده های بوته ای و شاخ گوزنی می باشد.

قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی ساختمان

از نظر متخصصین، نرده های حفاظ ساختمانی علاوه بر امنیت و استحکام مورد نیاز، از نظر مشتری و ظاهر ساختمان نیز باید هماهنگ بوده و نمای بیرونی ساختمان و دیوار را نباید دچار مشکل و ضعف کند. همچنین از نظر هزینه نباید هزینه ی گزافی را به مشتری تحمیل نماید. نرده های حفاظ ساختمانی شاخ گوزنی و بوته ای با قیمت معقول و با صرفه توانسته اند جای خود را در بازار فروش باز کرده و بصورت گسترده و عمده به فروش می رسند.

نرده های ساختمانی

این نوع نرده ها با طراحی منحصر بفرد و نوین توانسته با انواع سلیقه ها سازگار و از نظر مشتریان بسیار کارآمد باشد. همچنین مالکینی که در پی ظاهر کلاسیک سابق و نرده های نیزه ای می باشند، می توانند از طراحی جدید به نام نرده های حفاظ آبشاری که تلفیقی از نرده های شاخ گوزنی و بوته ای و نیزه ای می باشد استفاده کنند که نه تنها ظاهر کلاسیک خود را حفظ نموده است، بلکه ضعف های گذشته را نیز رفع نموده و با کیفیت فوق العاده خود در بازار عرضه می گردد. یکی از امکانات زیبایی که در طراحی این نوع نرده ها تعبیه شده است، نور پردازی این نوع حفاظ ها به صورت تابش از بالا به پایین می باشد که در شب ظاهر زیبایی را به نما و ظاهر ساختمان می دهد.

امنیت ساختمان با حفاظ

جدای از زیبایی و ظاهر زیبای این نوع نرده های حفاظ ساختمانی، مسئله ی امنیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد بطوریکه این نوع نرده ها بر خلاف نرده های نیزه ای کلاسیک دارای مقاومت بالایی بوده و به راحتی قابل برش نمی باشد. همچنین عبور از آن ها نیز غیر ممکن می باشد و سارقین برای عبور با شکست مواجه می شوند. همچنین تیغ های تیز و برنده ی این نرده های حفاظتی جراحات سنگینی را به سارقین وارد می نماید و آن ها را از کار خود منصرف می کند.
صنایع فلزی کاوه با استفاده از به روز ترین علم متالوژی توانسته است آلیاژ های فولادی مستحکمی را تعبیه نماید و همچنین اتصالات مقاوم این نرده های حفاظتی و رنگ کوره ای چکشی مستحکم، جای هیچ صحبتی را برای منتقدین نگذاشته است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۶ ، ۱۱:۰۹
سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۱۳ ب.ظ

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان

حفاظ های شاخ گوزنی این روز ها به سرعت جای ثابتی در صنعت ساختمان و مسکن برای خود کسب نموده اند. پس از تهران، این نوع حفاظ ها به سرعت در شهر های دیگر کشور نیز جای پای خود را سفت کرده اند. یکی از بزرگترین شهر هایی که استفاده از حفاظ شاخ گوزنی با قیمت های متنوع در آن بسیار رایج شده است، اصفهان می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی

قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی با توجه به دارا بودن زیبایی، کارایی و کیفیت در کنار قیمت مناسب بصورت توامان خیلی سریع به حد قابل قبولی از شناخته شدن در بازار رسیده اند و دیگر کمتر کسی پیدا می شود که از این نوع نرده ها برای دیوار های منزل خود استفاده نکند. بالاخص در شهر های بزرگی همچون اصفهان، و در مناطق لوکس نشین و حتی متوسط این شهر این نوع حفاظ شاخ گوزنی به کرات مورد استفاده قرار می گیرند.

جلوگیری از سرقت با حفاظ ساختمان

سارقان منازل مسکونی همواره در حال یافتن راه های جدیدی برای نفوذ به ساختمان ها از روی دیوار حیاط هستند. نوع قبلی نرده های سر نیزه دار دیوار بر روی های منازل، با اینکه از کارایی نسبتا خوبی برخوردار بود اما به تدریج سارقان راه های رهایی از آن را آموخته و نرده های سر پیکان دار کم کم کارایی روزهای نخست خود را از دست دادند. از طرفی دارای ظاهر زیبایی نیز نبودند. تمام اینها باعث شد تا پس از ورود حفاظ شاخ گوزنی همراه با قیمت مناسبی که داشتند به شهر اصفهان، مالکان به سرعت به استفاده از آنها روی بیاورند.

زیبایی و امنیت با حفاظ شاخ گوزنی

نرده های حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری که همانند شاخ گوزن دارند، و هم چنین به زیبایی قابل رنگ آمیزی هستند، به سرعت توانایی های خود را برای حفاظت از حریم منازل نشان داده و اکنون پس از شناخته شدن در میان مردم و به واسطه توانایی بالا برای صیانت از حریم منزل و محل زندگی از تقاضای بالایی برای نصب برخوردار گشته اند. همچنین نسبت به سایر تجهیزات امنیتی دارای قیمت معقول تری می باشند.
اکنون در شهر اصفهان مالکان و سازندگان منازل مسکونی می توانند بر اساس بودجه و نیاز منزل مسکونی خود از مشاوره تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی بهره مند شده و پیش بینی قیمت کار نهایی را دریافت کنند. این قیمت بر اساس تراکم نرده مورد نیاز مشتری، نوع رنگ آمیزی حفاظ، ارتفاع نرده ها و محل نصب بر روی دیوار منزل متغیر می باشد و مالکان پس از ارزیابی نهایی قیمت قادرند در صورت تمایل نسبت به سفارش حفاظ شاخ گوزنی برای صیانت از حریم خصوصی منازل خود اقدام نمایند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۶ ، ۱۵:۱۳
سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۷ ق.ظ

تولید بهترین انواع حفاظ

نصب حفاظ های ساختمانی برای حفاظت از حریم ساختمان بسیار واجب و ضروری می باشد و هر مالکی باید بعنوان اولین اقدام خود این اصل را رعایت کند. از این رو شرکت صنایع فلزی کاوه برای سهولت خرید مشتریان، اقدام به تولید بهترین نوع از انوع حفاظ های ساختمانی کرده است.

حفاظ شاخ گوزنی

مسائل اقتصادی همیشه برای مالکین و سازندگان ساختمان یکی از مهم ترین المان های موجود می باشد که با کمترین هزینه بتوانند بهترین و با کیفیت و کارایی ترین تجهیزات ساختمانی را در میان محصولات هم رده انتخاب کنند. همچنین برای حصول این اصل سراغ اجناسی می روند که با بهترین کیفیت بتواند در بازه های قیمتی متفاوت فعال باشد. از همین رو تولید کننده ها به فرمولی برای تولید حفاظ ساختمانی دست یافته اند و توانسته اند حفاظ های ساختمانی شاخ گوزنی و بوته ای و مشتقات آن را در بازار عرضه نمایند.

زیبایی حفاظ های ساختمان

امروزه به دلیل اهمیت زیبایی نما و همچنین استحکام حفاظ ها، از سوی تولید کنندگان و مشتریان، انواع حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای معرفی شده اند. این نوع نرده های حفاظی دارای زیر مجموعه های بسیاری که با نام های نرده های حفاظ آبشاری، گل لیلیوم و گل لاله می باشد که تولید و در بازار عرضه می شود. تمامی این نرده های حفاظ با بهترین کیفیت و کارایی و زیبایی منحصر به فرد در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

حفاظ های شاخ گوزنی

امروزه پر استفاده ترین نرده حفاظ ساختمانی که با تولید بالایی همراه می باشد، حفاظ های شاخ گوزنی پس از آن حفاظ های بوته ای می باشد. این دو حفاظ با ظاهر بسیار کار آمد برای محفاظت از ساختمان و همچنین زیبایی چشم نواز و کیفیت ساخت و اتصال محکم و عالی، امنیت منازل را به طول کامل تامین کرده است. همچنین طراحان حفاظ های ساختمان با ابتکار و تلفیق نرده های حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با نوع قدیمی نرده های حفاظ یعنی نرده های نیزه ای توانسته اند نوع جدیدی از نرده ها به نام نرده حفاظ آبشاری را در بازار عرضه و به فروش برسانند.
پوشش رنگی این نوع نرده ها از نوع رنگ های الکترواستاتیک می باشد که دارای خصوصیاتی از جمله: ضد زنگ بودن و مقاوم در برار رنگ پریدگی و پوسیدگی در طولانی مدت می باشد که نه تنها مقاومت بسیاری به این نوع نرده ها داده است بلکه در زیبایی چشم نواز آن ها تاثیر به سزایی داشته است. همچنین آلیاژ فلزی مستحکم این نرده ها مقاومت و امنیت ساختمان شما را به کلی تامین می نماید.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۶ ، ۱۱:۰۷
دوشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۱ ب.ظ

فروش حفاظ شاخ گوزنی در تهران

در طی سالیان اخیر استفاده از انواع حفاظ های شاخ گوزنی به طور قابل توجهی در شهر تهران و سپس سایر مناطق کشور رو به افزایش بوده است. این حفاظ ها با قابلیت اجرا و نصب با ویژگی های مد نظر هر مشتری به صورت جداگانه و قیمت نهایی متغیر به سرعت در حال تبدیل شدن به یک استاندارد ثابت در ساخت منازل شده است.

حفاظ شاخ گوزنی

حفظ امنیت ساختمان برای مالک و ساکنین منازل از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است به طوری که هر شخصی که خانه ای می سازد یا جهت خرید خانه ای اقدام  می نماید، مسئله حفاظت  از دیوار های باز آن ساختمان را جزو فاکتور های ثابت و مهم خود قرار می دهد. با گذری در سطح شهرها می توان به این موضوع اذعان کرد تقریبا هیچ خانه ای پیدا نمی شود که برای دیوار های باز حیاط، حفاظ و نرده قرار نداده باشد. این موضوع بویژه در شهر تهران بصورت کاملا واضح قابل مشاهده است.

حفاظ شاخ گوزنی


این روز ها استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی به امری رایج جهت صیانت از حریم خانه و خانواده تبدیل شده است. در شهر تهران اغلب حفاظ های نصب شده برای ساختمان های نوساز از نوع شاخ گوزنی می باشد و فروش این نوع حفاظ ها روز به روز در حال رشد می باشد. ظاهر ویژه و متفاوت در عین حال تامین امنیت چند برابری نسبت به سایر انواع حفاظ دیواری آنها را به نوعی پایه ثابت هر ساختمان در حال ساخت قرار داده است.

سازندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران برای فروش محصول به هر مشتری چند فاکتور مهم را برای وی مشخص می نمایند. این فاکتور ها در واقع همگی بر پایه قیمت نهایی و نیاز مشتری از حفاظ شاخ گوزنی می باشد. تلاش بر این است که رضایت مشتری از محصول و قیمت نهایی در هر حالتی حفظ شود.

انواع حفاظ ساختمان در تهران


با شناخت روز افزون مردم، مالکان شخصی و انبوه سازان از انواع متنوع حفاظ های شاخ گوزنی، فروش این حفاظ ها در شهر تهران با رشد چند برابری و در شهرستان های دیگر نیز از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. به نحوی که شاهد آن هستیم که مالکان و ساکنین خانه های ساخته شده نیز که از انواع حفاظ های قدیمی استفاده  می کنند، شروع به تعویض حفاظ های قدیمی و نا کارآمد منازل خود با حفاظ های جدید و متنوع شاخ گوزنی کرده و در بین این دسته از مشتریان نیز استفاده از این حفاظ ها با سرعت بسیار زیادی در حال فراگیر شدن می باشد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۶ ، ۱۴:۵۱
يكشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۱۷ ب.ظ

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظت از حریم منازل و محل زندگی از دیرباز مورد توجه انسان بوده است، به طوری که در طی سالیان این مقوله انواع روش های حفاظت را به خود دیده که جدیدترین آنها نرده های حفاظ شاخه گوزنی می باشد. این نرده ها بر اساس سفارش و نیاز مشتری معرفی و قیمت گذاری نهایی می شود.
مقوله امنیت محل زندگی از سال ها پیش مورد توجه سازندگان و مالکان بوده است. در طی گذر سالیان متمادی انواع روش های متنوع برای حفاظت از بخش های مختلف ساختمان مورد توجه قرار گرفته است. از همان ابتدا نیز حفاظت از دیوار های باز به مسئله ای قابل توجه برای ساکنین تبدیل شد و با گذر زمان انواع روش های کابردی و غیر کاربردی برای حفاظت از دیوار ها ابداع گردید.

نرده شاخ گوزنی

با ورود به دنیای مدرن کنونی و پیشرفت صنایع ساختمان سازی، حفاظ های نرده ای سر نیزه دار وارد بخش ساختمان سازی شد. پس از ورود جدی علم معماری به بخش ساختمان و طراحی نما، به تدریج حفاظ های شاخ گوزنی جای خود را در بخش عمران و طراحی نمای ساختمان پیدا کرده و استفاده از آنها به سرعت در کشور گسترده شد.
نرده شاخ گوزنی
در حفاظ های شاخ گوزنی که یکی از نوین ترین روش های حفاظت از دیوار در این روز هاست مقوله های زیبایی، کیفیت و کارایی در تامین امنیت همزمان با هم حفظ شده است. به صورتی که با ظاهر زیبا و متفاوت خود، با طراحی های نوین نمای خارج ساختمان هماهنگ بوده، از جنس های مقاوم و روش های جوش نوین برای اتصال قطعات مختلف آن به هم استفاده شده و در نهایت با تجربه سالها استفاده بسیار گسترده، نشان داده است که نرده حفاظ شاخ گوزنی مهمترین خواسته ما از حفاظ ها که همان صیانت از حریم خانه است را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

تمام مواردی که ذکر شد می تواند در کیفیت ها و حالت مختلف حفاظ شاخ گوزنی، بر اساس سفارش و نیاز مشتری پیاده سازی بشود که در قیمت نهایی کار تاثیر گذار خواهد بود. در بخش ظاهر مقوله هایی چون رنگ مورد استفاده و روش رنگ آمیزی، در زمینه کیفیت کار مواد سازنده نرده ها، نوع اتصالات پایه های حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و روش های اتصال و جوش سازه ها به یکدیگر و در نهایت این تراکم و ارتفاع میله ها در نرده حفاظ شاخ گوزنی است که می تواند ضریب اطمینان برای عدم نفوذپذیری را تحت تاثیر قرار دهد.
آخرین مورد تاثیر گذار بر قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز نحوه نصب بر روی محل مورد نظر است که بر اساس شرایط محل نصب هزینه ای را دربر خواهد داشت. در آخر بر اساس نیاز و بودجه مورد نظر هر مشتری، پارامتر های یاد شده تعیین می گردد و سفارش محصول نهایی آماده و در محل ساختمان نصب می گردد.
http://www.kaveh-company.com/%d8%ad%d9%81%d8%a7%d8%b8-%d8%b4%d8%a7%d8%ae-%da%af%d9%88%d8%b2%d9%86%db%8c/
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۶ ، ۱۴:۱۷
پنجشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹ ق.ظ

انواع نرده های حفاظ روی دیوار

اولین و مهم ترین اصل برای هر ساختمان به دلیل وجود اقلام ارزشمند و گرانبها در منازل، امنیت و حفاظت از آن می باشد که با توجه به قیمت مناسب و سبک منازل، انواع نرده های حفاظ روی دیوار بهترین گزینه می باشد. نرده های حفاظ اولین راه جلوگیری از ورود سارقین به منزل می باشد.
امروزه بیشتر مردم وسایل و اقلام گرانبهای خود از جمله طلا و جواهرات و پول و ... خود را در منزل نگهداری می کنند که سبب می شود سارقین به فکر سرقت از منازل بیفتند. اولین مرحله برای آن ها، عبور از دیوار منزل می باشد. اگر منزل دارای حفاظ نباشد، یا از حفاظ های ساده استفاده کنند، عبور برای آن ها نیز آسان می شود و توانایی ورود به خانه را پیدا می کنند. اما با وجود انواع نرده های حفاظ روی دیوار از جمله شاخ گوزنی و بوته ای این کار برای آن ها غیر ممکن می شود و سارقین را به کل منصرف می کند.

در گذشته از انواع ساده و نیزه ای حفاظ ها برای دیوار ها استفاده می شد اما این نوع حفاظ ها ضعف های خود را داشتند. اولین ضعف آن امنیت آن بود. به دلیل وجود فاصله بین میله ها سارقین به راحتی می توانستند از این نرده ها عبور کنند. دومین و مهم ترین ضعف آن ظاهر زشت و بد شکل آن بود. امروزه با استفاده از نرده های حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی و بوته ای این مشکل ها به کلی رفع شده است.
نرده های شاخ گوزنی با الهام گرفتن از طبیعت و شاخ گاو زیبایی بسیاری را به منزل می دهد. همچنین با استفاده از لبه های تیز و برنده و همچنین جوش بسیار محکم آن، عبور هر سارقی را غیر ممکن ساخته و خیال دزدی را از سر آن ها خارج کرده است. همچنین نرده های حفاظ بوته ای به دلیل تو در تو بودن و استحکام خود نه تنها به زیبایی منزل کمک میکند، بلکه امنیت منزل را به کلی تضمین می نماید.
شرکت صنایع فلزی کاوه با چندین سال تجربه و با استفاده از بهترین کیفیت فلزات و بهترین نوع رنگ های کوره ای الکترو استاتیک و با بهره گیری از نوین ترین متد های جوش، توانسته است بهترین کیفیت محصولات خود را در اختیار مشتریان خود قرار داده و همچنین در تولید انواع نرده های حفاظ روی دیوار صاحب سبک می باشد، بطوریکه محصولات این شرکت در شهر های دیگر استان و کشور قابل فروش می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۶ ، ۱۰:۰۹
چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ

نرده حفاظ ساختمان بسیار شکیل

زیبایی و شکیل بودن نمای ساختمان ها نه تنها به زیبایی منزل کمک میکند، بلکه موجب زیبایی شهر نیز می شود. یکی از بهترین راه ها برای زیبایی منزل، نرده حفاظ های بسیار شکیل می باشد که انواع آن ها نرده های حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای می باشد که نه تنها موجب زیبایی بیشتر منزل و شهر شما می گردد، امنیت بیشتری نیز نسبت به نرده های معمولی دارد. در این نرده ها از بهترین کیفیت فلزات و جوش ها استفاده شده و با رنگ با کیفیت پس از گذر زمان، رنگ آن ثابت می ماند و هیچ اثری از زنگ زدگی و خوردگی نخواهد داشت.

قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی ساختمان

سبک نرده های حفاظ شاخ گاوی که از کشور های خارجی وارد ایران شده اند، سبک جدید و مدرنی را به منازل ایران داده اند و باعث شکیل تر شدن ساختمان ها و منازل می گردد. همچنین نرده های بوته ای که به شکل خار های تو در توی بیابان می باشد، با امنیت کامل و همچنین زیبایی خود، چهره ی شکیلی را به منزل شما می دهد.
در ساختمان ها زیبایی و چشم نوازی اهمیت به ویژه ای دارد اما اگر توام با امنیت و استحکام باشد. نرده های بوته ای به دلیل پوشش کامل و استفاده از بهترین مصالح و جوشکاری دقیق و نوک تیز و برنده بودن آن، امنیت را نیز به ارمغان می آورد. همچنین نرده های حفاظ شاخ گوزنی به دلیل محکم بود فلز ها و ارتفاع آن و سبک ساخت خاص آن، عبور هر سارقی را غیر ممکن می سازد.
امروزه استفاده از دوربین مدار بسته و دزدگیر برای منازل بسیار هزینه بر می باشد و همچنین امنیت کامل را تضمین نمی کند. زیرا در صورت قطعی برق و نبودن منبع تغذیه کاملا بی استفاده می شوند. همچنین چهره ی سارقین در آن نامشخص و غیر قابل ردیابی می باشد. در نتیجه استفاده از نرده های حفاظ ساختمان هم مقرون به صرفه و هم نسبت به دوربین مدار بسته و دزدگیر امن تر می باشند.
جنس مصالح استفاده شده در نرده حفاظ های شرکت صنایع فلزی کاوه از بهترین و مستحکم ترین آلیاژ های فلزی می باشد بطوریکه خم کردن یا بریدن آن ها کاملا غیر ممکن می باشد و همچنین با استفاده از طراحی های خاص خود عبور و پریدن از آن غیر ممکن می باشد. همچنین شکل و سبک خاص آن منحصر بفرد است و زیبایی نمای ساختمان را کاملا تضمین می کند.

نرده حفاظ ساختمان بسیار شکیل
زیبایی و شکیل بودن نمای ساختمان ها نه تنها به زیبایی منزل کمک میکند، بلکه موجب زیبایی شهر نیز می شود. یکی از بهترین راه ها برای زیبایی منزل، نرده حفاظ های بسیار شکیل می باشد که انواع آن ها نرده های حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای می باشد که نه تنها موجب زیبایی بیشتر منزل و شهر شما می گردد، امنیت بیشتری نیز نسبت به نرده های معمولی دارد. در این نرده ها از بهترین کیفیت فلزات و جوش ها استفاده شده و با رنگ با کیفیت پس از گذر زمان، رنگ آن ثابت می ماند و هیچ اثری از زنگ زدگی و خوردگی نخواهد داشت.
سبک نرده های حفاظ شاخ گاوی که از کشور های خارجی وارد ایران شده اند، سبک جدید و مدرنی را به منازل ایران داده اند و باعث شکیل تر شدن ساختمان ها و منازل می گردد. همچنین نرده های بوته ای که به شکل خار های تو در توی بیابان می باشد، با امنیت کامل و همچنین زیبایی خود، چهره ی شکیلی را به منزل شما می دهد.
در ساختمان ها زیبایی و چشم نوازی اهمیت به ویژه ای دارد اما اگر توام با امنیت و استحکام باشد. نرده های بوته ای به دلیل پوشش کامل و استفاده از بهترین مصالح و جوشکاری دقیق و نوک تیز و برنده بودن آن، امنیت را نیز به ارمغان می آورد. همچنین نرده های حفاظ شاخ گوزنی به دلیل محکم بود فلز ها و ارتفاع آن و سبک ساخت خاص آن، عبور هر سارقی را غیر ممکن می سازد.
امروزه استفاده از دوربین مدار بسته و دزدگیر برای منازل بسیار هزینه بر می باشد و همچنین امنیت کامل را تضمین نمی کند. زیرا در صورت قطعی برق و نبودن منبع تغذیه کاملا بی استفاده می شوند. همچنین چهره ی سارقین در آن نامشخص و غیر قابل ردیابی می باشد. در نتیجه استفاده از نرده های حفاظ ساختمان هم مقرون به صرفه و هم نسبت به دوربین مدار بسته و دزدگیر امن تر می باشند.
جنس مصالح استفاده شده در نرده حفاظ های شرکت صنایع فلزی کاوه از بهترین و مستحکم ترین آلیاژ های فلزی می باشد بطوریکه خم کردن یا بریدن آن ها کاملا غیر ممکن می باشد و همچنین با استفاده از طراحی های خاص خود عبور و پریدن از آن غیر ممکن می باشد. همچنین شکل و سبک خاص آن منحصر بفرد است و زیبایی نمای ساختمان را کاملا تضمین می کند.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ مهر ۹۶ ، ۱۱:۰۸
سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۰۸ ب.ظ

فروش بهترین نرده های حفاظ شاخ گوزنی

امروزه به دلیل زیاد شدن بی کاری و ازدیاد جمعیت سارقین، وجود نرده های حفاظ لازمه ی هر منزل می باشد، بطوریکه خاصیت زیبایی و امنیت منزل را داشته باشد. نرده های شاخ گوزنی که امروزه در بازار به فروش می رسد، بهترین گزینه برای خرید می باشند. زیرا نه تنها از استحکام و قدرت بالایی برخوردار است، بلکه زیبایی منحصر به فرد خود را نیز دارد.

نرده شاخ گوزنی

شاخ گوزن موجب زیبایی چشم نواز این حیوان و همچنین دفاع در مقابل حیوانات درنده می باشد. این ایده باعث شده است که جرقه ای در ذهن طراحان این نوع نرده بیوفتد و بتوانند از آن در طراحی نرده های حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنند. نکته ی دیگر خمیدگی این نوع نرده های حفاظ می باشد بطوریکه عبور هر نوع سارق را غیر ممکن کرده است.
معمولا در ساختمان ها از نرده های نیزه ای استفاده می شود، اما وجود این سبک نرده ها دارای ضعف هاییست. اولین ضعف آن صاف بودن این نوع نرده های حفاظ است که باعث می شود سارقی به راحتی از آن عبور کنند. دومین ضعف آن استحکام پایین آن ها می باشد بطوریکه به راحتی قابل خم شدن و برش دادن هستند. سومین ضعف آن ظاهر نه چندان زیبای آن می باشد که در نمای ساختمان بسیار تاثیر دارد. اما نرده های حفاظ شاخ گوزنی تمامی این ضعف ها را برطرف کرده بطوریکه خمیدگی آن عبور سارقین را سخت کرده و همچنین از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و به زیبایی ساختمان کمک شایانی می کند.
به دلیل وجود وسایل گرانبها همچنین پول و جواهرات در منازل، بهترین گزینه برای سارقین منازل می باشند که اگر مسائل امنیتی در آن رعایت نشود، اموال در خطر جدی ای قرار می گیرند که با استفاده از نرده حفاظ های مختلف از جمله شاخ گوزنی و بوته ای این مشکل بطور کامل رفع خواهد شد.
شرکت صنایع فلزی کاوه با استفاده از بهترین آلیاژ های فلزی و جدید ترین تکنولوژی ها و روش های تولید در تلاش است تا بهترین کیفیت را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای تولید نرده از آلیاژ های فولاد با استحکام بالا در برابر خمیدگی و برش استفاده شده و جوش اتصالات و پوشش رنگی حفاظ نیز با بهترین و با مطمئن ترین روش تولید و تامین می شوند تا پس از فروش به مشتریان، بالاترین کیفیت در این زمینه در اختیار آن ها قرار گرفته باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۶ ، ۱۴:۰۸
شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۱ ب.ظ

تولید کارآمدترین حفاظ ساختمانی

نصب حفاظ های ساختمانی برای حفاظت از حریم خانه بسیار واجب و ضروری می باشد و از اولین اقدامات مالک برای سکونت در ساختمان می باشد. از این رو کالایی می باشد که در هر زمان برای آن تقاضا وجود داشته و کارآمدترین این حفاظ های ساختمانی با تولید بسیار بالایی همراه می باشد.
مسائل اقتصادی از پارامتر های بسیار مهم در زمینه تامین مصالح ساختمانی و ساخت و ساز بوده و مشتریان همواره به دنبال خرید تجهیزاتی می باشند که کارآمدترین کیفیت و کارایی را در میان سایر محصولات هم قیمت دارا باشد. هم چنین محصولی موفقیت کسب خواهد نمود که در کنار کیفیت بالا در بازه های قیمتی متنوعی فعال باشد. از همین رو تولید کننده ها به فرمول موفقی برای تولید حفاظ ساختمانی دست یافته حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و مشتقات آن ها را عرضه نموده اند.


امروزه پراستفاده ترین و کارآمد ترین حفاظ های ساختمانی از سوی تولید کنندگان و مشتریان، حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای معرفی می شوند. این نوع حفاظ ها دارای زیر مجموعه های بسیاری بوده که با نام های حفاظ های آبشاری، گل لیلیوم و گل لاله شناخته می شوند. تمامی انواع این حفاظ ها در نوع خود کیفیت و کارایی بالایی را در اختیار استفاده کنندگان قرار داده اند.
انواع حفاظ های موجود
پر استفاده ترین حفاظ ساختمانی حال حاضر که با تولید بالایی همراه می باشد، حفاظ های شاخ گوزنی و پس از آن حفاظ های بوته ای می باشند. این دو حفاظ که با ظاهری هشدار دهنده و کیفیت ساخت و اتصالات بالا، امنیت بسیار بالایی را برای منازل تامین می نمایند. دیگر انواع کارآمد حفاظ های ساختمانی نیز از زیر مجموعه این دو نوع شاد شده قرار می گیرند. به عنوان مثال تولید کنندگان با ترکیب حفاظ های شاح گوزنی و بوته با نوع قدیمی نرده های ساختمانی به نام سر نیزه ای، نوع جدیدی را تولید و عرضه کرده اند که با نام حفاظ آبشاری شناخته می شوند.
این نوع جدید از نرده های ساختمانی که در بازار به عنوان کارآمد ترین حفاظ های ساختمانی تولید و عرضه می شوند دارای ویژگی های مهمی می باشند که آن ها را با تولید و فروش بالایی همراه ساخته است. از جمله این ویژگی ها می توان به زیبایی بی سابقه در زمینه نرده های ساختمان، کیفیت ساخت و پوشش رنگ بالا که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی در گذر زمان کاملا مقاوم هستند و در نهایت امنیت بالایی که برای ساختمان بوجود می آورند اشاره نمود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۶ ، ۱۴:۳۱
پنجشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۵۲ ب.ظ

انواع حفاظ روی دیوار

علم و صنعت هیچ گاه در یک نقطه ثابت نمی ایستند و همواره حرکت رو به جلو را در پیش می گیرند. در بخش صنعت ساختمان نیز هر روز مدل های جدید مصالح ساختمانی و مشتقات صنعت ساختمان وارد بازار مصرف شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. حفاظ روی دیوار یکی از مواردی است که برای هر ساختمانی سفارش داده شده و تقاضا برای انواع آن همواره در سطح بالایی قرار دارد.

حفاظ شاخ گوزنی

از زمان های قدیم پس از توسعه و پر جمعیت شدن شهر های بزرگ در سرتاسر جهان، شناخت مردم نسبت به یکدیگر و همسایه ها کاهش یافته و عدم شناخت و اعتماد حس فقدان امنیت را در ساکنین بوجود آورد. پس از این بود که اولین حفاظ ها برای حفاظت از حریم منازل ابداع شدند. در ابتدا از محصولات طبیعی برای این امر بهره گرفته می شد اما با پیشرفت صنعت در هر دوره زمانی از انواع مختلفی از نرده و حفاظ بهره گیری شد. با آغاز عصر مدرن و ورود فولاد به صنایع ساختمانی در دوره های پیش از زمان حاضر، نرده ها و حفاظ هایی از جنس فلز و فولاد های قالب ریخته شده نیز وارد صنعت ساختمان شد و امروزه ما وارث این نوع حفاظ های فلزی قدیمی می باشیم.
در کشور ایران حفاظ های روی دیوار با حفاظ های سرنیزه ای شناخته شدند و به تدریج در سطح وسیعی در سرتاسر شهر های ایران مورد استفاده قرار گرفتند. انواع مختلفی از این نوع حفاظ ها در سال های متمادی وارد بازار شده و پس از مدتی از رده تولید خارج گشتند و امروزه حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای و انواع زیر مجموعه این نوع حفاظ ها در بازار تولید شده و دارای بازار پر رونقی می باشند.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با الهام گیری از طبیعت طراحی شده و ساختاری ترسناک برای سارقان دارند. از طرفی همین ظاهر باعث شده تا نوعی اطمینان روانی به قابلیت این حفاظ ها در حفظ امنیت ایجاد شود.
صنایع فلزی کاوه برای تولید نرده های شاخ گوزنی از فولاد با استحکام شده بهره برده و در انتها میله ها را با استفاده از گیوتین بسیار تیز و برنده می سازد. برای اتصال این قطعات از جوش CO2 بهره گیری شده و در مراحل رنگ آمیزی نیز از روش الکترواستاتیک بهره برده شده تا بهترین کیفیت بدست آید. استفاده از رنگ کوره ای سبب شده تا حفاظ های تولیدی در برابر گذر زمان و باد و باران مقاوم می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۶ ، ۱۵:۵۲
چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۴ ب.ظ

تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران

در سالیان اخیر انواع نرده های محافظ دیوار همچون حفاظ شاخ گوزنی به میزان قابل ملاحظه ای در شهر تهران و پس از این شهر در سایر شهر های بزرگ و کوچک کشور رو به رشد بوده است.این نوع از حفاظ ها توانایی تولید و نصب مطابق با انواع نیاز های متنوع مشتریان را دارا بوده و با قیمت های متغیر به سرعت جایگاه مستحکمی برای خود در بازار صنعت ساختمانی پیدا کرده اند.

برقراری حس آرامش و امنیت از مسائل مورد اهمیت برای مالکین و ساکنین منازل است. به همین جهت مالکین معمولا قبل یا بلافاصله پس از سکونت اقدام به تهیه سیستم ها و اقدامات امنیتی کرده و اولین مورد در این زمینه نصب حفاظی برای دیوار های منزل می باشد. در سطح شهر های بخصوص شهر تهران نیز می توان این مسئله را مشاهده نمود که کمتر خانه ای بدون استفاده از حفاظ بر روی دیوار حیاط دیده می شود. در هر صورت می توان مشاهده کرد که تقاضا برای حفاظ دیواری در تهران و شهر های دیگر بالا بوده و تولید کنندگان بسیاری در زمینه تولید نرده حفاظ برای دیوار فعالیت می نمایند.

حفاظ شاخ گوزنی

در سال های اخیر عمده سفارش ها و تولید های صنایع فلزی ساختمانی در بخش نرده و حفاظ دیوار در اختیار حفاظ های شاخ گوزنی بوده است. به گونه ای که می توان عینا مشاهده کرد و گزارش داد که اکثریت قریب به اتفاق حفاظ های تازه ساز برای منازل شهر تهران از انواع شاخ گوزنی می باشد. این حفاظ دارای چند نوع مشتقات هستند که همگی در صنایع فلزی کاوه تولید شده و مشتریان می توانند بنابر سلیقه خود از میان آن ها انتخاب نمایند.
برای تولید این حفاظ ها میلگرد های فولادی 10 و 12 بهره گیری شده و با روش های جوشکاری جدید و قابل اطمینان جوشکاری شده و کیفیت اتصالات نهایی در حد بالایی می باشد. این میلگرد ها در بخش انتهای خود با استفاده از گیوتین تیز شده اند تا اجازه عبور را به سارقین ندهند.
با افزایش شناخت انبوه سازان و سازندگان منازل نسبت به مدل های جدید، مدل های حفاظ شاخ گوزنی از تقاضای بالایی برخوردار گشته و تولید این حفاظ در شرکت های صنایع فلزی تهران و دیگر شهر های ایران رونق بالایی یافته است. برخی از مالکین منازل که دیوار های آن ها از مدل های قدیمی تر حفاظ ها مانند نرده های سر نیزه ای استفاده می کنند نیز تدریجا رو به استفاده از انواع حفاظ های شاخ گوزنی آورده اند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۶ ، ۱۵:۴۴
سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۵ ب.ظ

خرید نرده شاخ گوزنی

با تغییر الگو های زندگی شهری و بوجود آمدن نیاز ذهنی امنیت در میان مردم، استفاده از نرده های ساختمانی در سطح شهر ها رایج شد. امروزه مالکین ساختمان ها برای حفظ امنیت و حریم منازل خود اقدام به خرید نرده هایی موسوم به شاخ گوزنی می نمایند.

نرده شاخ گوزنی

مالکین ساختمان ها و منازل که دارای دیوار باز و حیاط دار و معمولا رو به کوچه هستند، همیشه مایلند بهترین حفاظ را برای حفاظ از حریم ساختمان بر روی این دیوار ها سفارش و خریداری نمایند. با رشد صنایع فلزی در سطح کشور و همچنین تغییر الگو های طراحی نمای خارج ساختمان، نرده هایی موسوم به حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در سطح بازار شناخته و معرفی شدند و امروزه سهم بسیار زیادی از بازار حفاظ در صنعت ساختمان را به خود اختصاص داده اند. همچنین تمایل مردم به استفاده از این نوع حفاظ ها سبب شده تا تدریجا برخی از مشتریان اقدام به خرید این نوع حفاظ ها برای پنجره های منازل خود نیز بنمایند.
خرید حفاظ شاخ گوزنی مزایای زیادی برای مالکین دارد از جمله آنکه ظاهر شکیل و زیبایی برای دیوار های ساختمان به ارمغان می آورد. از طرفی از امنیت بالایی نیز برخوردار است. سارقین با مشاهده منازلی که دارای این نوع حفاظ ها هستند دیگر به فکر بالا رفتن از دیوار و ورود به ساختمان نخواهند افتاد و حتی در صورت اقدام برای عبور به سختی زخمی خواهند شد. از مزایای دیگر نیز این است که می توان تزیینات جانبی برای این حفاظ ها در نظر گرفت، رنگ آمیزی به رنگ های شکیل و دلخواه مشتری با استفاده از رنگ های ضد زنگ و یا نور پردازی بر روی حفاظ ها از دیگر مزایای حفاظ های شاح گوزنی می باشد.
صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی، با استفاده از پوشش رنگ خاص و مخصوص حفاظ های دیواری، این نرده ها را ضد زنگ نموده و شرایطی را فراهم آورده تا بتوان از آن ها در تمامی شرایطی آب و هوایی در سرتاسر ایران و بدون محدودیت استفاده نمود.
برای خرید حفاظ شاخ گوزنی، مشتریان می توانند به شرکت صنایع فلزی کاوه مراجعه نموده و با انتخاب ارتفاع و تراکم عرضی مورد نیاز خود، سفارش خود را نهایی نمایند. ارتفاع های در دسترس مشتریان از 40 تا 140 سانتی متر متغیر می باشد. قیمت این حفاظ ها بر مبنای ارتفاع و تراکم مورد نیاز مشتری تعیین شده و در بازه قیمتی گسترده ای قرار می گیرد.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۶ ، ۱۸:۳۵
دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶ ق.ظ

فروش حفاظ بوته ای در اصفهان

حفاظ های بوته ای امروزه دارای جایگاه ثابتی بوده و از محبوبیت بالایی در میان صنعتگران صنعت ساختمان پیدا کرده است. این نوه حفاظ ها ابتدا در تهران و به تدریج در سایر شهر ها از جمله اصفهان وارد چرخه تولید شده و به فروش می رسند. اصفهان از بزرگترین شهر های ایران است و روند سریع توسعه شهری و ساختمان ها در این شهر سبب بوجود آمدن تقاضای بالایی برای این حفاظ ها شده است.

نرده حفاظ دیوار

حفاظ بوته ای با دارا بودن کارایی، کیفیت، زیبایی و قیمت مناسب در کنار هم به سرعت در بازار صنعت ساختمان شناخته شده و کمتر ساختمانی را می توان پیدا کرد که برای نرده گذاری دیوار از حفاظ های بوته ای بهره نبرده باشد. در شهر اصفهان نیز با دارا بودن کیفیت بالای زندگی و میل مردم به منازل شیک در اکثریت مساحت بخش مسکونی شهر، تقاضا برای حفاظ های بوته ای بالا رفته و فروش این نرده ها رونق زیادی پیدا کرده است.
سارقان منازل هیچ گاه دست از تلاش خود برای ورود به منازل دست نکشیده و همواره در حال بروز رسانی روش های نفوذ و سرقت هستند. در قدیم استفاده از حفاظ های سر نیزه ای رایج بود که دارای نقطه ضعف های بسیاری بودند و با گذشت سال ها این نقاط ضعف به تدریج توسط سارقین مشخص شده و مورد استفاده قرار می گرفتند. این مسئله در کنار نداشتن ظاهر زیبا و از مد خارج شدن آن به تدریج باعث شد تا کاراریی و محبوبیت روز های نخست خود را از دست بدهند. در این شرایط ورود حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی شرایط متفاوتی را رقم زد  و ابتدا در تهران و سپس در دیگر شهر های بزرگ مانند اصفهان این حفاظ ها به سرعت جایگاه خود را کسب نمودند.
نرده های بوته ای ساختاری مشابه بوته های خار بیابانی داشته و توسط تولید کنندگان به زیبایی رنگ آمیزی می شوند. این ویژگی ها در کنار توانایی بالای آن ها برای حفظ حریم منازل، به سرعت جایگاه ویژه ای در اختیار آن قرار داده و مقبولیت بالایی در میان مردم کسب کرده است. از طرفی حفاظ های دیواری در خط اول تجهیزات حفاظت از ساختمان می باشند و در صورت استفاده از حفاظ مناسب، بسیاری از منازل دیگر نیازی به سایر تجهیزات امنیتی نخواهند داشت.
صنایع فلزی کاوه اکنون از بزرگترین تولید کنندگان حفاظ بوته ای بوده و این حفاظ ها را با قیمت و کیفیت مناسب به مشتریان از هر شهر از ایران به فروش می رساند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مهر ۹۶ ، ۱۱:۰۶
يكشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۳ ب.ظ

قیمت فروش حفاظ شاخ گوزنی


در میان انبوه مدل های متنوع حفاظ های دیوار و پنجره منازل، گروه حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای از محبوبیت و تقاضای بالایی برخوردار می باشند. شرکت صنایع فلزی کاوه با فراهم نمودن مقدمات تولید این گونه از حفاظ ها، تولید آن ها را اقتصادی نموده با با قیمت مناسب در بازار به فروش می رساند.

حفاظ بوته خاری

فرآیند تولید حفاظ های شاخ گوزنی از پیچیدگی خاصی برخوردار نبوده و شامل آماده سازی میله های حفاظ که بایستی در انتها تیز بشوند، جوشکاری که با استفاده از دستگاه جوش CO2 انجام می گیرد، رنگ آمیزی که انواع رنگ های کوره ای و الکترو استاتیک مورد استفاده قرار می گیرند و نصب در محل می شود. تمامی این مراحل با استفاده از علم و تجربه کارشناسان صنایع فلزی کاوه با بالاترین دقت و اطمینان انجام می پذیرد.

قیمت گذاری حفاظ

قیمت فروش هر متر از حفاظ شاخ گوزنی تابع چند مسئله می باشد. اولین نکته ارتفاع مورد نظر مشتری می باشد. صنایع فلزی کاوه حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای را در ارتفاع های 60 تا 120 سانتیمتری تولید می کند و مشتری می تواند بر اساس نیاز و ارتفاع مد نظر خود برای دیوار منزل خود، ارتفاع های مورد نظر را انتخاب نماید.
نکته دوم تراکم میله های حفاظ است. با اینکه حفاظ شاخ گوزنی با تراکم پایه نیز کاملا ایمن در برابر سارقین و عبور است اما تراکم بالاتر خیال مالک را بابت هرگونه اقدام برای سرقت و عبور راحت خواهد ساخت. سومین مسئله رنگ آمیزی حفاظ است. تمام حفاظ ها با روش رنگ آمیزی کوره ای رنگ آمیزی می شوند اما نوع و ظاهر رنگ مورد استفاده می تواند دارای قیمت متغیر باشد.
در مرحله آخر بستر نصب حفاظ است که رعایت نکات ایمنی برای نصب می تواند تغییراتی را در ظاهر و اندازه های پایه حفاظ ایجاد نماید. به عنوان مثال در صورت وجود پله در دیوار مورد نظر، بایستی حفاظ در آن نقطه به صورت شیبدار ساخته شود.
یکی از مسائلی که مشتریان گاها خواستار آن هستند، به وجود آوردن راهی برای عبور آب از روی دیوار است که برعهده کارشناسان نصب صنایع فلزی کاوه قرار می گیرد. مسئله دیگر که معمولا از سوی مشتری درخواست می شود، نصب نور پردازی روی دیوار و روی حفاظ است که برای این امر نور مخفی روی دیوار قرار داده شده و از پایین به بالا بر روی میله های حفاظ خواهد تابید و ظاهر زیبایی را در شب برای ساکنین ساختمان به ارمغان آورده و از طرفی باعث می شود تا در صورت حضور هر گونه عامل مزاحم و مهاجم بر روی دیوار، به راحتی قابل مشاهده باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۶ ، ۲۰:۴۳
شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴ ب.ظ

فروش کارآمدترین حفاظ دیوار


کارشناسان حوضه تولید و فروش مصنوعات فلزی و ساخت نرده های ساختمانی، می توانند نظرات موثر و قابل اتکایی را در مورد بهترین و کارآمد ترین انواع نرده و حفاظ دیوار، در اختیار مشتریان قرار دهند. به گفته این کارشناسان امروزه کارآمدترین حفاظ دیوار در بازار کشور، حفاظ های بوته ای و شاح گوزنی می باشد.

از نظر کارشناسان، حفاظ کارآمد بایستی از نظر مشتری با ظاهر ساختمان هماهنگ بوده و دیوار ها و نمای بیرون ساختمان را دچار مشکل و ضعف نکند، دارای امنیت در سطح بالا باشد و هزینه سنگینی را به مشتری وارد ننماید. حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی با قیمت معقول و مناسب خود توانسته اند جای پای خود را در بازار بسیار محکم کرده و این روز ها فروش بالایی را تجربه می نمایند.
این نرده ها دارای ظاهر جدید و مشتری پسند و سازگار با انواع سلیقه ها می باشد. حتی مالکینی که در پی ظاهر کلاسیک مانند حفاظ های سر نیزه دار هستند نیز می توانند از ترکیب نرده های شاخ گوزنی و سر نیزه ای استفاده کنند که ظاهر کلاسیک آشنای قبلی را داشته و از طرفی نقاط ضعف حفاظ های قدیمی در آن برطرف شده است. یکی از زیبا ترین امکاناتی که صنایع فلزی کاوه همراه با تولیدات خود در اختیار مشتریان قرار می دهد، نور پردازی این حفاظ ها به صورت تابش از پایین به بالا بوده که در شب ظاهر باشکوه و متفاوتی را ایجاد خواهد کرد.
از سوی دیگر حفاظ های شاح گوزنی و بوته ای امنیت را در دو مرحله برای منازل مسکونی به ارمغان می آورند. در مرحله اول با ظاهری ترسناک و ایجاد حس خطر در سارقینی که برای انتخاب هدف سرقت خود در حال طرح نقش هستند، آنها را از انتهاب این منازل به طور کامل منصرف می نمایند. در مرحله دوم در صورتی که شخصی برای عبور اقدام نماید با شکست کامل مواجه خواهد شد.
در صورت اقدام برای عبور از روی حفاظ های شاخ گوزنی و بوته خاری، سارق با میله های سخت و انعطاف ناپذیر مواجه می گردد که مانند مدل های قدیمی به سادگی قابل برش نیستند. با اقدام برای رد شدن از روی این میله ها که مانند تیغ تیز و برنده شده اند، دزد دچار جراحات سطحی و یا حتی عمیق شده و مجبور به ترک محل خواهد شد. حتی می توان درصدی را برای گیر افتادن سارق در میان نرده و خار های آن در نظر گرفت.
حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای امروز به عنوان کارآمدترین حفاظ روی دیوار با قیمت مناسب و کیفیت بالا و تضمین شده از سوی صنایع فلزی کاوه در اختیار مشترین قرار می گیرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۶ ، ۲۲:۰۴
چهارشنبه, ۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۳۷ ب.ظ

تولید حفاظ شاخ گوزنی


با پایان یافتن مراحل ساخت منازل مسکونی و اماکن تجاری، قبل از سکونت و نقل مکان ساکنین یکی از مهم ترین مسائی که مورد توجه قرار می گیرد، تامین امنیت ساختمان است. سیستم های الکترونیکی و دزدگیر های پیشرفته بخشی از این سیستم خواهند بود. حفاظ های روی دیوار نیز بسیار می توانند موثر واقع شده و یا حتی در ترکیب با سیستم های الکترونیکی با تاثیر گذاری بسیار بیشتر ظاهر شوند. انواع متنوع حفاظ های دیواری در بازار تولید می شوند که امروزه حفاظ شاخ گوزنی یکی از اصلی ترین و پر طرفدار ترین آنها به شمار می رود.
نرده حفاظ دیوار
حفاظ های شاخ گوزنی و به طور وسیع تر، کلا حفاظ های طرح بوته خاری و شاخ گوزنی، امروزه بسیار شناخته شده هستند و فروش بسیار بالایی را تجربه می کنند. تولید کنندگان و شرکت های صنایع فلزی، دریافته اند که اقبال مشتریان و بازار به سمت استفاده از این نوع حفاظ ها رفته و تولید آن ها را در دستور کار خود قرار داده اند. سرمایه گذاران نیز بیشتر مایل به سرمایه گذاری بر روی تولید انواع حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی می باشند.
حفاظ های شاخ گوزنی در سال های اخیر با رشد تقاضا و به طبع آن با رشد تولید و فروش قابل توجهی مواجه شدند. صنایع فلزی کاوه که خود از اصلی ترین تامین کنندگان و تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی می باشد، دلیل این افزایش تقاضا را در چند دلیل عمده می داند. اول اینکه تولید حفاظ شاخ گوزنی با پیچیدگی خاصی همراه نبوده و پروسه آن با سرمایه گذاری معقولی قابل راه اندازی می باشد. همین مسئله در وهله ی دوم سبب می شود تا هزینه تمام شده برای مشتری در حد مناسبی باقی بماند و توانایی پوشش دادن انواع بودجه ها را داشته باشد.
سومین پارامتر موثر در رشد فروش این نوع حفاظ ها، ظاهر زیبا و مدرن آن هاست که با مدل های قدیمی بسیار متفاوت بوده و به نوعی کلید موفقیت آن در بازار می باشد. همچنین تولید کننده می تواند با انعطاف بالا در مورد ظاهر این حفاظ ها عمل نماید. به طور مثال مدل های متنوع چیدمان سر میله ها و رنگ آمیزی های متنوع قابل انجام می باشد.
چهارمین مورد نیز امنیت و کارایی است که این حفاظ ها برای مشتری به ارمغان می آورند. به گونه ای که گزارش ها از ضریب نفوذ ناپذیری تقریبا 100 درصدی این حفاظ ها حکایت دارند.
موارد یاد شده را می توان اصلی ترین عوامل افزایش تقاضا برای حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای دانست و هم اکنون صنایع فلزی کاوه، با کیفیت ترین انواع حفاظ را با بهره گیری از دانش متخصصین این حوزه تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ مهر ۹۶ ، ۲۰:۳۷
سه شنبه, ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱ ب.ظ

انواع حفاظ بوته ای

از سال های دور مالکان ساختمان ها از انواع روش ها برای جلوگیری از عبور متجاوزین از دیوار های منازل استفاه می کرده اند. این روش ها در سال های اخیر به استفاده از نرده های آهنی روی دیوار ها منتهی شده که معروف ترین این حفاظ ها، نرده های سرنیزه ای بوده است که هم اکننون بسیار دیده می شوند. به مرور نقاط ضعف حفاظ های سر نیزه در کنار ظاهر قدیمی آنها سبب شد تا نیاز به مدل های جدید نرده دیواری بوجود آید و با ورود انواع حفاظ های بوته ای در نهایت جایگزین مدل های قدیمی در بازار شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی

الهام گیری از طبیعت مهمترین شاخصه ظاهری این حفاظ های جدید می باشد. بوته های خار بیابانی و شاه گوزن نر الهام بخش حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی است. همچنین به مرور زمان المان های دیگری نیز در ساخت این ها مد نظر قرار گرفت. مدل های حفاظ آبشاری و گل لاله و گل لیلیوم انواع دیگر حفاظ های بوته ای می باشد.
با گذشتن از ظاهر این نرده ها به بحث کیفیت و امنیت آن ها می رسیم که در سطح بالایی قرار دارد. میلگرد های استفاده شده در این تولیدات از جنس فولاد مستحکم بوده و در برابر خم شدن یا شکسته شدن مقاومت دارند. اتصالات با استفاده از جوش CO2 ساپورت شده و نقطه قوتی برای این حفاظ ها به شمار می روند.
ساخت نرده های بوته ای دارای انعطاف پذیری مناسبی می باشد. با توجه به نیاز مشتری و با در نظر گرفتن نصب آنها، می توان ارتفاع و تراکم حفاظ را تغییر داد و حتی از ارتفاع متغیر در طول حفاظ استفاده کرد. در حالتی که روی سطح دیوار دارای ارتفاع متغیر باشد می توان نرده ها را با ارتفاع متناسب با آن تولید کرده و یا یک پایه در زیر آنها تعبیه نمود تا روی حفاظ یکپارچه گردد.
با ترکیب این نوع جدید از حفاظ ها با مدل های قدیمی، حفاظ های سر نیزه ای نوین تولید شده که همان ظاهر قدیمی را دارا هستند، با این تفاوت که در بخش سر نیزه از نرده های شاخ گوزنی و بوته خاری بهره می برد. این ترکیب هوشمندانه از ظاهر و مزایای مدل های قدیمی در کنار ظاهر زیبای مدل های جدید بهره برده و نسبت به مدل قدیمی از امنیت بسیار بالاتر نیز بهره می برد.
صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع حفاظ های روی دیوار می باشد و با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین متریال تولیدات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ مهر ۹۶ ، ۲۳:۰۱
دوشنبه, ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۳۸ ق.ظ

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

اهمیت امنیت و حفظ حریم منازل این روز ها بر کسی پوشیده نیست و روز به روز سیستم های مدرن تر و پیچیده تری برای محافظت از منازل به بازار عرضه می شود. اما در این میان شاید اولین و مهمترین مسئله، جلوگیری اولیه از ورود عوامل بیگانه به حریم داخل منزل و عبور آن ها از دیوار به داخل است. در این رابطه ایفای نقش اول بر عهده نرده های محافظ دیوار های خانه هاست. صنایع فلزی کاوه انواع نرده های شاخ گوزنی، سر نیزه ای جدید و بوته ای را در لیست قیمت خود وارد کرده و به مشتریان ارئه می دهد.

حفاظ های شاخ گوزنی این روز ها بسیار معروف و محبوب شده اند به گونه ای که کمتر ساختمان نوسازی را می توان دید که  از این حفاظ ها بهره نبرده باشد. دارا بودن طراحی جدید و الهام گرفته شده از طبیعت، همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه و برترین و نوین ترین روش های تولید، جوش و رنگ آمیزی در پروسه تولید این نوع حفاظ ها سبب شده تا محصول نهایی دارای کیفیت بالایی باشد و در گذر زمان دچار افت کیفی،خرابی و شکستگی نگردد.
همانند هر محصول دیگری، حفاظ های شاح گوزنی نیز بر اساس ویژگی های مدنظر مشتری طراحی، تولید و نصب می شود که در قیمت نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود. این مشخصات تاثیر گذار همگی در لیست قیمت نرده فلزی صنایع فلزی کاوه گرد آوری شده و در هنگام سفارش، مشتری می تواند با استناد به قیمت های شرکت، ویژگی های حفاظ منزل خود را انتخاب نماید.
در ابتدای اخذ سفارش، کارشناسان شرکت از محل نصب بازدید کرده و بستر نصب حفاظ را مشخص می نمایند تا در صورت نیاز تغییرات لازم در نرده ها و پایه های آن اعمال گردد. به طور مثال در صورتی که دیوار دارای تک پله بوده و یا در طول بصورت پلکانی باشد، بایستی در محل تغییر ارتفاع حفاظ به صورت شیبدار ساخته بشود. دلیل این مسئله را باید در تجربه های قبلی جست و جو نمود. به این صورت که دیده شده بوجود آمدن پله در حفاظ، محلی برای عبور سارقین بوجود می آورد که راه حل آن شیب دار نمودن حفاظ در آن نقطه می باشد.
در کل روش نصب و تغییرات لازم با توجه به بستر نصب روی دیوار می تواند تغییراتی در قیمت نهایی بوجود بیاورد که همه این احتمالا در لیست قیمت اولیه به مشتری اعلام می شود.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ مهر ۹۶ ، ۰۸:۳۸
يكشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۰۹ ب.ظ

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

امنیت ساختمان های محل سکونت مردم موضوع حساسی است که جای هیچ گونه قصوری برای سازندگان و مالکین ساختمان باقی نمی گذارد. ازین رو بایستی کارآمد ترین روش برای  تامین امنیت هر بخش از ساختمان انتخاب شود. نرده های محافظ دیوار ساختمان انواع مختلفی داشته که حفاظ شاخ گوزنی به دلیل داشتن مزایای فراوان در مقابل قیمت معقول، به سایر انواع نرده روی دیوار برتری دارد.

حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع جدید نرده حفاظ دیوار است که در سال های اخیر با استقبال بالایی در بازار مصرف داخلی مواجه شده است. همچنین مقبولیت و محبوبیت رو به رشدی دارد. دلایل بسیاری در این مسئله دخیل هستند که می توان به ناکارآمدی و از مد روز خارج شدن حفاظ های قدیمی و نیاز به یک محصول جدید اشاره کرد. در این هنگام حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته خاری به بازار معرفی شدند و به سرعت در بازار شناخته شدند.

ویژگی های این حفاظ ها

حفاظ های شاخ گوزنی این روز ها از محبوبیت و مقبولیت بسیار بالایی در بازار برخوردارند و فروش بالایی را تجربه می کنند. مزایای فراوان در کنار قیمت معقول دلیل این افزایش و رشد تولید و تقاضا می باشد. الهام گیری از طبیعت در طراحی این حفاظ ها سبب شده تا با دیدن آن حس آرامش خاطر به انسان دست بدهد. این طراحی همچنین ظاهر خشنی نیز دارد که برای سارقین علامت هشدار تلقی می گردد. از سوی دیگر ظاهر حفاظ شاخ گوزنی با نمای بیرونی رایج این روزها در صنعت ساختمان همخوانی داشته و از انعطاف ظاهری بالایی هم برخوردار می باشد.
مزیت دیگر حفاظ شاخ گوزنی توانایی بالای برای دور نگه داشتن سارقان از حریم خانه است. صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی، از میلگرد های فولادی 10 یا 12 برای تولید این حفاظ ها بهره می برد.این جنس باعث می شود تا نرده ها نفوذ ناپذیر شده و امکان برش یا شکستن آنها برای سارقین وجود نداشته باشد. استفاده از روش های نوین جوشکاری، سبب می شود تا حفاظ در محل اتصال میله ها به یکدیگر مقاومت بالایی داشته باشد و نیز دوام طولانی مدت را در گذر سال ها از خود نشان دهد.
صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع درب و نرده های محفاظ فلزی، حفاظ های شاخ گوزنی و بوته خاری را به عنوان برترین انواع حفاظ روی دیوار در بازار به مشتریان پیشنهاد کرده و با استفاده از علم و مهارت متخصصان خود تولیدات با کیفیتی را در بازار ساختمانی عرضه می نماید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۶ ، ۱۶:۰۹
شنبه, ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۸ ق.ظ

کارآمدترین حفاظ روی دیوار

حفاظ های دیوار ها و در و پنجره های ساختمان عضوی جدایی ناپذیر از یک ساختمان تازه ساخته شده می باشند و منطقا از سوی هر مالک، بهترین و کارآمد ترین حفاظ برای منزل انتهاب می  گردد. امروزه با پیشرفت علم معماری و طراحی های نمای خارجی ساختمان ها، کارآمدترین حفاظ روی دیوار، بایستی کیفیت، امنیت و زیبایی را همزمان در بالاترین سطح خود به مشتری ارائه نماید.

حفاظ

گزینه ای که این روز ها برای مشتریان در دسترس بوده و این سه پارمتر را در بهترین سطح  به آنها ارائه می نماید، حفاظ های شاخ گوزنی و نرده ای می باشد. ممکن است عده ای با تصور سال های نه چندان دور و استفاده بسیار گسترده، حفاظ های سر نیزه دار را به عنوان بهترین حفاظ معرفی نماید اما بایستی خاطر نشان کرد که آن نوع حفاظ ها به راحتی قابل عبور بوده و از امنیت لازم نیز برخوردار نبود. ضمن آنکه امروزه ظاهر آنها دیگر آنچنان زیبا به حساب نمی آید و به دلیل ظاهر ساده و از مد افتاده و نا کارآمدی، به عبارتی کاملا از مد افتاده محصوب می شود.

حفاظ های شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای جدیدترین ارمغان صنایع فلزی در ترکیب با طراحی های نوین و به روز می باشد که در عین داشتن زیبایی و ظاهر با صلابت، امنیت بالایی را نیز برای ساختمان به همراه دارد. اولین بار حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته خاری از شاخ حیوان گوزن که بصورت چند شاخه و در هم پیچیده است و همچنین بوته های خار بیابانی الهام گرفته شد. استفاده از این المان های طببیعی در ساخت یک نرده محافظ ساختمان، سبب تولید نرده ای شد که در ظاهر با داشتن اصالتی از جنس طبیعت، حس امنیت و اطمینان را در مالک القا نموده و با شمایل خود زنگ خطری جدی به سارقان و کسانی که در فکر عبور از آن هستند می دهد.
صنایع فلزی کاوه در بررسی های خود دریافته است که با رشد استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی و بوته خاری و مشتقات آنها همچون حفاظ لیلیوم و آبشاری، در واقع اقدام به سرقت از منازل دارای این نوع نرده ها با کاهش بسیار قابل توجهی همراه بوده است. به بیان دیگر، سارق از ابتدا این دسته از منازل را، در همان بررسی اول کنار گذاشته و از گزینه های خود برای اقدام به سرقت خارح می نماید. همچنین در معدود موارد اقدام به سرقت، سارق توسط میله های سر و لبه تیز زخمی شده و سرقت وی در همان ابتدا با شکست مواجه شده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۶ ، ۱۱:۴۸