وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۷ ق.ظ

تولید بهترین انواع حفاظ

نصب حفاظ های ساختمانی برای حفاظت از حریم ساختمان بسیار واجب و ضروری می باشد و هر مالکی باید بعنوان اولین اقدام خود این اصل را رعایت کند. از این رو شرکت صنایع فلزی کاوه برای سهولت خرید مشتریان، اقدام به تولید بهترین نوع از انوع حفاظ های ساختمانی کرده است.

حفاظ شاخ گوزنی

مسائل اقتصادی همیشه برای مالکین و سازندگان ساختمان یکی از مهم ترین المان های موجود می باشد که با کمترین هزینه بتوانند بهترین و با کیفیت و کارایی ترین تجهیزات ساختمانی را در میان محصولات هم رده انتخاب کنند. همچنین برای حصول این اصل سراغ اجناسی می روند که با بهترین کیفیت بتواند در بازه های قیمتی متفاوت فعال باشد. از همین رو تولید کننده ها به فرمولی برای تولید حفاظ ساختمانی دست یافته اند و توانسته اند حفاظ های ساختمانی شاخ گوزنی و بوته ای و مشتقات آن را در بازار عرضه نمایند.

زیبایی حفاظ های ساختمان

امروزه به دلیل اهمیت زیبایی نما و همچنین استحکام حفاظ ها، از سوی تولید کنندگان و مشتریان، انواع حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای معرفی شده اند. این نوع نرده های حفاظی دارای زیر مجموعه های بسیاری که با نام های نرده های حفاظ آبشاری، گل لیلیوم و گل لاله می باشد که تولید و در بازار عرضه می شود. تمامی این نرده های حفاظ با بهترین کیفیت و کارایی و زیبایی منحصر به فرد در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

حفاظ های شاخ گوزنی

امروزه پر استفاده ترین نرده حفاظ ساختمانی که با تولید بالایی همراه می باشد، حفاظ های شاخ گوزنی پس از آن حفاظ های بوته ای می باشد. این دو حفاظ با ظاهر بسیار کار آمد برای محفاظت از ساختمان و همچنین زیبایی چشم نواز و کیفیت ساخت و اتصال محکم و عالی، امنیت منازل را به طول کامل تامین کرده است. همچنین طراحان حفاظ های ساختمان با ابتکار و تلفیق نرده های حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با نوع قدیمی نرده های حفاظ یعنی نرده های نیزه ای توانسته اند نوع جدیدی از نرده ها به نام نرده حفاظ آبشاری را در بازار عرضه و به فروش برسانند.
پوشش رنگی این نوع نرده ها از نوع رنگ های الکترواستاتیک می باشد که دارای خصوصیاتی از جمله: ضد زنگ بودن و مقاوم در برار رنگ پریدگی و پوسیدگی در طولانی مدت می باشد که نه تنها مقاومت بسیاری به این نوع نرده ها داده است بلکه در زیبایی چشم نواز آن ها تاثیر به سزایی داشته است. همچنین آلیاژ فلزی مستحکم این نرده ها مقاومت و امنیت ساختمان شما را به کلی تامین می نماید.

نظرات (۲)

۲۵ مهر ۹۶ ، ۱۱:۱۸ کانال تلگرام
احسنت
۰۷ دی ۹۷ ، ۲۱:۱۱ aghayehefaz.com
حفاظ شاخ گوزنی
درب آکاردئونی
حفاظ پنجره
https://aghayehefaz.com

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی