وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۴۲ ق.ظ

قیمت نرده حفاظ دیوار

مسئله حفاظت و صیانت از حریم خانه و خانواده از سال های بسیار دور برای انسان ها بسیار مهم و اساسی قلم داد می شده و در هر زمان از تاریخ، معماران آن عصر به دنبال بهترین روش های حفاظت از خانه ها در برابر عوامل خارجی بوده اند. با ورود به عصر صنعت و دنیای مدرن حفاظ ها و نرده های آهنی با قیمت و کارایی مناسب برای تمام اقشار جامعه به سرعت جای خود را در حفاظ های روی دیوار پیدا کرد.

ساخت انواع نرده های حفاظ دیوار

با نگاهی که انسان همواره در طراحی المان های مورد نیاز برای زندگی خود به طبیعت داشته، برای طراحی و ساخت انواع نرده های حفاظ دیوار نیز این الهام گیری از طبیعت انجام شد و نتیجه آن طراحی حفاظ های شاخ گوزنی، بوته خاری، گل لیلیوم و لاله ای بود. این نوع حفاظ های یاد شده در سال های اخیر به تدریج به پر استفاده ترین حفاظ های روی دیوار برای منازل مسکونی تبدیل شد. انواع یاد شده با ویژگی های متنوع در انواع تراکم، ارتفاع، کیفیت متریال و رنگ آمیزی های متنوع با قیمت های متنوع مناسب برای همه بودجه ها به فروش می رسند.

نرده حفاظ دیوار

این زبان طراحی جدید همانطور که گفته شد از بوته های خار و حالت شاخ گوزن الهام گرفته شده است و در اجرا به عنوان حفاظ روی دیوار برای ساختمان دارای حالت هشدار دهنده و زنگ خطری برای سارقان محسوب می شود. ترکیب این حالت از حفاظ ها با سایر المان های معماری طبیعی، انواعی دیگر از نرده های بوته خاری مانند حفاظ های آبشاری، گل لیلیوم و لاله را وارد عرصه رقابت کرده و با قیمت های مناسبی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

طراحی نرده و سازه های حفاظ

حتی برخی شرکت های صنایع فلزی با ترکیب این زبان طراحی نوین با سازه ها و حفاظ های قدیمی چون نرده های سر نیزه ای، اقدام به عرضه نرده های سر نیزه ای نوین کرده اند. در این حفاظ ها سرنیزه های قدیمی که قابل دور زدن و کنار زدن بود با بوته های شاخ گوزنی جایگزین شده و نقطه ضعف آنها را به نقطه قوت تبدیل شده است تا ارتفاع مناسبی را برای محافظت روی دیوار فراهم نمایند.

انواع حفاظ دیوار

انواع نرده های حفاظ دیوار که در متن بالا به آنها اشاره شد بر اساس جنس متریال مورد استفاده، نوع جوشکاری انجام شده، روش و نوع رنگ مورد استفاده، تراکم کار، ارتفاع مورد درخواست مشتری و بستر نصب حفاظ روی دیوار قیمت گذاری شده و به مشتریان ارائه می گردد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی