وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

وبلاگ شرکت کاوه

تولید کننده انواع درب و نرده فلزی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۵ ب.ظ

خرید نرده شاخ گوزنی

با تغییر الگو های زندگی شهری و بوجود آمدن نیاز ذهنی امنیت در میان مردم، استفاده از نرده های ساختمانی در سطح شهر ها رایج شد. امروزه مالکین ساختمان ها برای حفظ امنیت و حریم منازل خود اقدام به خرید نرده هایی موسوم به شاخ گوزنی می نمایند.

نرده شاخ گوزنی

مالکین ساختمان ها و منازل که دارای دیوار باز و حیاط دار و معمولا رو به کوچه هستند، همیشه مایلند بهترین حفاظ را برای حفاظ از حریم ساختمان بر روی این دیوار ها سفارش و خریداری نمایند. با رشد صنایع فلزی در سطح کشور و همچنین تغییر الگو های طراحی نمای خارج ساختمان، نرده هایی موسوم به حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در سطح بازار شناخته و معرفی شدند و امروزه سهم بسیار زیادی از بازار حفاظ در صنعت ساختمان را به خود اختصاص داده اند. همچنین تمایل مردم به استفاده از این نوع حفاظ ها سبب شده تا تدریجا برخی از مشتریان اقدام به خرید این نوع حفاظ ها برای پنجره های منازل خود نیز بنمایند.
خرید حفاظ شاخ گوزنی مزایای زیادی برای مالکین دارد از جمله آنکه ظاهر شکیل و زیبایی برای دیوار های ساختمان به ارمغان می آورد. از طرفی از امنیت بالایی نیز برخوردار است. سارقین با مشاهده منازلی که دارای این نوع حفاظ ها هستند دیگر به فکر بالا رفتن از دیوار و ورود به ساختمان نخواهند افتاد و حتی در صورت اقدام برای عبور به سختی زخمی خواهند شد. از مزایای دیگر نیز این است که می توان تزیینات جانبی برای این حفاظ ها در نظر گرفت، رنگ آمیزی به رنگ های شکیل و دلخواه مشتری با استفاده از رنگ های ضد زنگ و یا نور پردازی بر روی حفاظ ها از دیگر مزایای حفاظ های شاح گوزنی می باشد.
صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی، با استفاده از پوشش رنگ خاص و مخصوص حفاظ های دیواری، این نرده ها را ضد زنگ نموده و شرایطی را فراهم آورده تا بتوان از آن ها در تمامی شرایطی آب و هوایی در سرتاسر ایران و بدون محدودیت استفاده نمود.
برای خرید حفاظ شاخ گوزنی، مشتریان می توانند به شرکت صنایع فلزی کاوه مراجعه نموده و با انتخاب ارتفاع و تراکم عرضی مورد نیاز خود، سفارش خود را نهایی نمایند. ارتفاع های در دسترس مشتریان از 40 تا 140 سانتی متر متغیر می باشد. قیمت این حفاظ ها بر مبنای ارتفاع و تراکم مورد نیاز مشتری تعیین شده و در بازه قیمتی گسترده ای قرار می گیرد.


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی